Вгору
  • slider63
  • slider56
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
044 220 49 62
За 19.09.2017 Виплачено виграшів
на суму 213 728.00 грн
Новина дня
19 вересня зірвано джекпот Лото Максима! Гравець з м.Київ виграв 684 000 грн!
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google
05
Лют
2017

Соціальна підтримка спорта від УНЛ

Соціальна підтримка спорта від УНЛ

Це наша соціальна місія

 

Державна тото лотерея «Фортуна Live» від «Української Національної Лотереї» продовжує реалізацію програми підтримки українського спорту на національному рівні.

Черговий крок в цьому напрямку - підтримка баскетболу.

Тепер «Фортуна Live» і «Українська Національна Лотерея», в рамках партнерської співпраці, будуть підтримувати Чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд (Суперліга) і Кубок України з баскетболу серед чоловічих команд.

Корпоративна філософія компаній - підтримка, популяризація та розвиток спорту в Україні.

Як зазначив PR-менеджер «Фортуни Live» Ярослав Живаловіч, «Ми переконані, що підтримка спортсменів, клубів, федерацій - це наша соціальна місія. Розвиток здорового і гармонійного суспільства - це одна з наших цілей. На жаль, складна економічна ситуація в нашій країні не кращим чином впливає на розвиток спорту. Підтримка з боку бізнесу могла б стати вагомим внеском і новим витком у здобуття нашою країною спортивної слави і «Фортуна Live», як ніхто інший, це розуміє. Всі ми жадаємо бачити українських спортсменів з медалями та кубками, здобутими в міжнародних змаганнях. Вся Україна хоче споглядати радість спортсменів після перемог, а спортсмени - радість їх фанатів ».

 

Стало відомо, що «Фортуна Live», «Українська Національна Лотерея» і Федерація баскетболу України будуть активно співпрацювати під час проведення Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд (Суперліга) і Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд в 2017 році.

 

Варто відзначити, що «Фортуна Live» є титульним спонсором футбольного клубу «Зоря», що підкреслює наміри комплексно підтримувати всі види спорту в Україні.

 

Сьогодні «Українська Національна Лотерея» - найбільший оператор державних лотерей в Україні, член «Всесвітньої лотерейної асоціації», а також «Європейської асоціації державних і Тото лотерей».

Підприємство було засноване в 1997 році з метою отримання грошових коштів, які були б спрямовані на поліпшення життєвого рівня всіх верств суспільства.

 

«Фортуна Live», продукт «Української Національної Лотереї» - один з кращих українських сервісів, який дозволяє робити ставки на спорт.

«Фортуна Live» завоювала симпатію користувачів завдяки найширшій лінії спортивних подій і найбільшої кількості Live-подій, на які можна робити прогнози. Також користувачі високо оцінили рівень коефіцієнтів, які відповідають кращим світовим котируванням, акційні пропозиції та бонусні програми, зручну сучасну інтерактивну платформу fortunalive.com.ua і якість сервісу цілодобової консультаційної підтримки користувачів.